Odborová chata Jelenky se nachází na krásném a klidném místě v centru Krkonošského národního parku KRNAP. V okolí naleznete krásnou přírodu, čistý vzduch a klid, který Krkonoše přináší. V blízkém okolí naleznete spoustu zajímavých cílů pro Vaše výlety nebo sportovní vyžití s celou rodinou. Naše chata nabízí soukromí a klid, ale také zároveň prostor pro soukromé oslavy nebo i firemní akce.

V létě zde můžete jezdit na kole, na koloběžce nebo se můžete jen tak procházet, třeba k pramenu Labe, na Luční boudu, na Špindlerovu boudu, na Sněžku a na spoustu dalších krásných míst v Krkonoších.

V zimě tu naleznete spousty sjezdovek od modrých, pro začátečníky, až po černou FIS pro profesionály, na které se jezdí světový pohár. V okolí Špindlerova Mlýna se nachází také několik desítek kilometrů upravených běžeckých tratí. V těsné blízkosti chaty Jelenky se také nachází upravovaná sáňkařská dráha, která je dlouhá přes 4 km.

Na naší chatě Jelenky a v jejím okolí je spousta zábavy pro všechny věkové kategorie.

V chatě se může ubytovat až 20 lidí v 6 pokojích. Chata má 3x 4lůžkový pokoj, 2x 3lůžkový pokoj a 1x 2lůžkový. Ve dvou pokojích jsou vždy dvě normální lůžka a jedna palanda. WC jsou v přízemí i v patře a umývárny jsou v přízemí. V přízemí se také nachází kuchyňka a společenská místnost s televizí, kulečníkem a fotbálkem. Na chodbě pak naleznete šipky.